جعبه آلومینیومی و کیف آلومینیومی برای هواپیمایی ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر به گروه تولیدی اطلس، هاردکیس سفارش داد

هواپیمایی Iran Air که با نام های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هواپیمایی هما شناخته شده است در سال ۱۳۲۵ شمسی تاسیس شد. هواپیمایی هما اولین خدمات مسافرت هوایی را در مسیر تهران به شهر مشهد مقدس پس از جنگ جهانی دوم آغاز کرد.

بخش امنیتی (security) هواپیمایی ایران ایر جهت جابجایی تجهیزات حساس خود به کیف احتیاج دارد و کیف های معمول در بازار پاسخگوی نیاز آن ها نیست، چرا که تجهیزات به ضربه، آب و رطوبت حساس است. بخش security ایران ایر به این نتیجه می رسد که باید کیف صنعتی سفارش دهد.

جعبه آلومینیومی یک کیف صنعتی جهت حمل و نقل است که از فلز آلومینیومی ساخته شده است. کیف صنعتی آلومینیومی نسبت به وزن مناسب از آلیاژ مرغوب و استحکام بالایی برخوردار است. جعبه آلومینیومی یا کیف آلومینیومی دارای چرخ و بند جهت جابجایی آسان است.

جعبه آلومینیومی و کیف آلومینیومی گروه تولیدی اطلس نسبت به سایر نمونه های داخلی و خارجی بازار، دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی است. کیف آلومینیومی اطلس نسبت به نمونه های خارجی مشابه با حفظ کیفیت قیمت پایین تری دارد.

کیف های موجود در بازار برای حمل و نقل کالاهای حساس و گرانبها نرم هستند و امکان آسیب رسانی به تجهیزات وجود دارد، از این رو استفاده از کیف صنعتی، جعبه آلومینیومی و کیف آلومینیومی با آلیاژ مرغوب توصیه می شود، تا در جابجایی ها از آسیبرسی به تجهیزات صنعتی، پزشکی، امنیتی یا… جلوگیری شود.

بخش امنیت هواپیمایی ایران ایر درخواست خود را مبنی بر سفارش کیف آلومینیومی صنعتی به گروه تولیدی اطلس اعلام می نماید و گروه اطلس با بررسی تجهیزات هواپیمایی هما متناسب با ابعاد لازم، طراحی داخلی کیف را انجام و سپس توسط لیزر برش می دهد.

گروه اطلس از همکاری با هواپیمایی با سابقه ایران ایر و استفاده از کیف صنعتی که با نام های کیف آلومینیومی، جعبه آلومینیومی یا هارد کیس شناخته می شود، افتخار می کند.

سفارش کیف آلومینیومی

هاردکیس یا کیف های آلومینیومی انواع مختلفی از جمله کیف آلومینیومی ابزار، کیف آلومینیومی کلید و پریز، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۱۰CM، کیف آلومینیومی لیزر، کیف آلومینیومی پزشکی، کیف آلومینیومی امداد، کیف آلومینیومی دوربین، کیف آلومینیومی DJ، کیف آلومینیومی LED، کیف آلومینیومی تیروکمان، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۵CM، هاردکیس آلومینیومی، کیف سامسونت آلومینیومی و کیف آلومینیومی سفارشی دارند که می توانید در بخش نمونه پروژه های کیف آلومینیومی مشاهده نمایید. جهت مشاوره و سفارش با شماره‌های ۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶ (آقای کهوندی) یا ۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱ تماس حاصل فرمایید.

برخی مشتریان گروه تولیدی اطلس

۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱
۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶
Sales@AtlasAluBox.com
نمایش گفتگو
مشاور فروش