کیف پزشکی آلومینیومی برای آمولب

تولید کیف پزشکی برای شرکت بین المللی مانیتورینگ جنین AMOLAB توسط گروه اطلس

شرکت آمولب

شرکت دانش بنیان آمولب یکی از شرکت های فعالِ زیر مجموعه مرکز تحقیقات ملی کشور ایتالیا است که در شهرِ لِچه (Lecce) واقع شده است. تمرکز این شرکت در تولید محصولات پزشکی برای تشخیص های پزشکی، اندازه گیری های کمی و دقیق ومانیتورینگ غیرِمضرِ جنین در فرایند زایمان بانوان است.

شرکت پزشکی آمولب با تجهیزات دقیق پزشکی ریسک بارداری را برای زنان باردار و جنین کاهش می دهد تا فرایند زایمان درست انجام شود و احتمال یک زایمان طبیعی و سلامت را با پیشبینی دقیق پزشکی افزایش می دهد. تجربیات نشان داده است که دستگاه های شرکت آمولب به خوبی توسط متخصصات زنان و زایمان و ماماها مورد تایید و در تصمیم گیری های پزشکی به عنوان ملاک پزشکی قرار می گیرد.

حساسیت تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی با توجه با به کارگیری قطعات الکترونیکی دارای حساسیت بالایی در برابر ضربه، آب و رطوبت است، از همین رو از دغدغه‌های شرکت آمولب حمل و نقل صحیح آن تا بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی و جابجایی صحیح آن ها در فضای داخلی بیمارستان ها است.

آمولب و سفارش کیف آلومینیومی

آمولب با توجه به تحقیقات انجام شده و عدم امکان استفاده از کیف های معمول در بازار، به این نتیجه می رسد که کیف های لازم باید محکم و مستحکم باشند و متناسب با ابعاد تجهیزات پزشکی به شرکت دیگری سفارش دهد تا در جابجایی ها، قطعات الکترونیکی آسیب نبیند.

آمولب و گروه اطلس

آمولب درخواست خود را مبنی بر ساخت کیف پزشکی به گروه اطلس ارسال می نماید و گروه اطلس با دریافت ابعاد دقیق تجهیزات پزشکی آمولب، کیف آلومینیومی متناسب با تجهیزات پزشکی آمولب ساخته و طراحی داخلی آن را با ابعاد دقیق توسط لیزر برش می دهد و هویت بصری آمولب بر روی کیف آلومینیومی با ظاهری زیبا و براق حکاکی لیزری می شود.

گروه تولیدی اطلس از همکاری با شرکت بین المللی دانش بنیان آمولب و ساخت کیف پزشکی افتخار می کند.

سفارش کیف آلومینیومی

هاردکیس یا کیف های آلومینیومی انواع مختلفی از جمله کیف آلومینیومی ابزار، کیف آلومینیومی کلید و پریز، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۱۰CM، کیف آلومینیومی لیزر، کیف آلومینیومی پزشکی، کیف آلومینیومی امداد، کیف آلومینیومی دوربین، کیف آلومینیومی DJ، کیف آلومینیومی LED، کیف آلومینیومی تیروکمان، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۵CM، هاردکیس آلومینیومی، کیف سامسونت آلومینیومی و کیف آلومینیومی سفارشی دارند که می توانید در بخش نمونه پروژه های کیف آلومینیومی مشاهده نمایید. جهت مشاوره و سفارش با شماره‌های ۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶ (آقای کهوندی) یا ۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱ تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشتریان گروه تولیدی اطلس

۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱
۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶
Sales@AtlasAluBox.com
نمایش گفتگو
مشاور فروش