اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس https://www.atlasalubox.com تولیدی هاردکیس, کیف آلومینیومی, کیف آلومینیومی پزشکی, کیف آلومینیومی دوربین, کیف آلومینیومی DJ, کیف صنعتی Sat, 17 Oct 2020 16:05:49 +0000 fa-IR hourly 1 کیف آلومینیومی یا هاردکیس چیست؟ https://www.atlasalubox.com/654/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%a2%d9%84%d9%88%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85%db%8c/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%a2%d9%84%d9%88%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85%db%8c-%db%8c%d8%a7-%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af%da%a9%db%8c%d8%b3 Sat, 17 Oct 2020 18:42:03 +0000 https://www.atlasalubox.ir/?p=654 کیف آلومینیومی در واقع کیف های صنعتی هستند که از قابلیتی بالا برای نگهداری انواع و اقسام ابزارآلات برخوردار می باشند. این نوع کیف ها ویژگی های خاصی که دارند سبب شده است که در زمینه های مختلفی از پزشکی گرفته تا نگهداری ابزارآلات موسیقی و ابزارهای خانگی بتوان از این نوع کیف ها با خیال راحت استفاده نمود.

The post کیف آلومینیومی یا هاردکیس چیست؟ appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>
کیف آلومینیومی در واقع کیف های صنعتی هستند که از قابلیت های بالایی را برای نگهداری از انواع و اقسام ابزارآلات صنعتی و غیرصنعتی اعم از پزشکی، الکترونیکی و… برخوردار است. این نوع کیف ها با ویژگی های خاصی که دارند سبب شده است، در زمینه های مختلفی از پزشکی گرفته تا نگهداری ابزارآلات موسیقی و ابزارهای خانگی بتوان از این نوع کیف ها با خیال راحت استفاده نمود.

کیف آلومینیومی یک نوع هاردکیس یا کیف صنعتی است که کاربردهای زیادی در زندگی شخصی یا کسب و کار ما دارد. همه ما به اهمیت نگهداری ابزارها آشنا هستیم و می دانیم که چقدر می توانند در شرایط حیاتی و مهم کار ما را آسان تر نمایند. بنابراین مطمئناً با ما هم عقیده هستید که برای چیزهایی که در زندگی مهم هستند باید ارزش و احترام بیشتری قائل باشیم. ابزارها هم از این قاعده کلی به دور نیستند. بهترین راه برای این که بتوان از این ابزارها محافظت کافی را به عمل آورد استفاده از هاردکیس آلومینیومی یا کیف آلومینیومی است.

از ویژگی های بارز کیف آلومینیومی مقاومت بسیار بالا و استحکام آن در برابر ضربه است. این نوع از کیف ها همان طورکه از نامش مشخص است جنسشان ازفلز مرغوب آلومینوم است. اما این طور نیست که دارای ظاهر و زیبایی مناسبی نباشند بلکه در برخی مواقع آن ها را با ظاهری براق نقره ای رنگ و یا با روکش های مختلفی طراحی و تولید می کنند.

ما درگروه تولیدی اطلس با فعالیت در زمینه  های مختلفی چون سفارش و تولید انواع کیف آلومینیومی فعالیت داریم. این کیف ها را  تحت عنوان جعبه آلومینیومی، هاردکیس، کیف ، صندوق آلومینیومی نیز می شناسند و برای جابجایی و حمل و نقل وسایل صنعتی، آلات موسیقی، تجهیزات پزشکی و امثال این وسایل حساس بسیار مناسب هستند.

کیف آلومینیومی در چه جاهایی کاربرد دارد؟

ویژگی های بسیار عالی کیف آلومینیومی باعث شده است که در بخش های صعنتی کاربرد بسیار گسترده ای داشته باشند. در ادامه به بیان برخی از نمونه های کاربردی این نوع کیف ها می پردازیم.

 • می توان به عنوان کیف سامسونت فلزی برای امور اداری یا… استفاده نمود.
 • برای این که قطعات حساس و مهم پزشکی را از ضربه محافظت کنیم می توان کیف های آلومینیومی پزشکی را به کار برد.
 • برای محافظت از انواع دوربین ها می توان از این نوع کیف ها استفاده کرد.
 • ابزارها و وسایل گریم را می توان در این نوع از کیف ها نگهداری کرد . زیرا از خراب شدن آن ها جلوگیری می کند.
 • در ادارات نیز کاربرد دارند. برای مثال می توان تجهیزات بسیار مهم و حساسی که نیاز دارند همواره جابه جا شوند بهتر است از هاردکیس های آلومینیومی برای این کار استفاده شود.
 • برای این که آلات و ابزار های موسیقی را از ضربه خوردن و خراب شدن دور نگهداریم بهتر است از این نوع کیف ها استفاده نماییم.
 • انواع و اقسام ابزرا آلات حساس را می توان با خیال راحت درکیف صنعتی، کیف آلومینیومی و هاردکیس ها نگهداری کرد.

کیف آلومینیومی در چه جاهایی کاربرد دارد؟

مزایای استفاده از کیف آلومینیومی

دلایل زیادی وجود دارد که استفاده از کیف آلومینیومی را مثبت جلوه می دهد که در ادامه به برخی از این دلایل و مزایای مهم استفاده از آن ها اشاره می نماییم.

 • استفاده از کیف آلومینیومی باعث می شود حمل وسایل و ابزارآلات حساس آسان تر شود.
 • کیف صنعتی یا کیف آلومینیومی از مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه برخوردار هستند.
 • هاردکیس ها و کیف های صنعتی آلومینیومی در کنار مقاومت و استحکام بالا وزن بسیار کمی دارند و به راحتی قابل حمل و نقل هستند.
 • کیف صنعتی به دلیل جنس آن ها که از آلومینیوم مرغوب است، از پوسیدگی و زنگ زدگی در امان می باشند.
 • کیف صنعتی یا هاردکیس آلومینیومی مقاومت بسیار بالاتری نسبت به کیس هایی با جنس های پلی اتیلن و پلاستیکی دارند.
 • خوش دستی و جابجایی آسان از دیگر ویژگی های کیف آلومینیومی هست. بنابراین به راحتی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.
مزایای استفاده از کیف آلومینیومی
مزایای استفاده از کیف آلومینیومی

The post کیف آلومینیومی یا هاردکیس چیست؟ appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>
هاردکیس یا کیس آلومینیومی بهترین محفظه برای پیشگیری از ورود ضربه به اجسام حساس است https://www.atlasalubox.com/1112/%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af%da%a9%db%8c%d8%b3/%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af%da%a9%db%8c%d8%b3-%db%8c%d8%a7-%da%a9%db%8c%d8%b3-%d8%a2%d9%84%d9%88%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85%db%8c-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%ad%d9%81%d8%b8 Tue, 18 Feb 2020 19:31:01 +0000 https://www.atlasalubox.ir/?p=1112 هارد کیس‌ پوشش یا جعبه‌ای است که برای محافظت از وسایل و تجهیزات حساس در هنگام جابه‌جایی کاربرد دارد.

The post هاردکیس یا کیس آلومینیومی بهترین محفظه برای پیشگیری از ورود ضربه به اجسام حساس است appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>
هاردکیس یا کیس آلومینیومی چیست؟

جعبه‌های ساز هاردکیس یا کیس آلومینیومی محسوب می‌شوند.

هاردکیس پوشش یا جعبه ای است که برای محافظت از وسایل و تجهیزات حساس در هنگام جابه‌جایی کاربرد دارد. بسیاری از وسایل در صنعت های مختلف هستند که در صورت ضربه خوردن، آسیب می‌بینند و هزینه های جبران ناپذیری به بار می‌آورد. از طرف دیگر، همواره در حال جابجایی هستند و همین موضوع ریسک ضربه خوردن را افزایش می‌دهد. استفاده از محفظه‌های مقاوم تنها را برای محافظت از چنین وسایلی است.

تجهیزات حساس پزشکی، آلات موسیقی و تجهیزات خاص صنعتی نیز از مواردی هستند که برای جابجایی به هاردکیس احتیاج دارند. این محفظه‌ها با توجه به ساختار و کاربرد‌های مختلفی که دارند، به انواع گوناگونی دسته بندی می‌شوند. در قسمت بعدی انواع مختلف محفظه‌ها را معرفی می‌کنیم و به بیان ویژگی‌های هر کدام می‌پردازیم.

انواع هاردکیس

کاربرد متنوع و فراوانی وسایل حساسی که به جابجایی نیاز دارند؛ باعث شده است که انواع مختلفی از جعبه های آلومینیومی و محفظه‌های هارد طراحی شوند. هر کدام از آن‌ها برای وسایل خاص و موقعیت‌های مشخصی کاربرد دارند که شما می‌توانید با توجه به کاربرد مورد نظر خود آن‌ها را انتخاب کنید.

 • فلایت کیس
هاردکیس یا کیس آلومینیومی

فلایت کیس‌ها کاربرد‌های گوناگونی دارند.

فلایت کیس‌ها یکی از وسایل ضروری سفر برای افرادی هستند که تجهیزات حساس و گران قیمت با خود حمل می‌کنند. فلایت کیس‌ها نخست توسط گروه‌های کنسرت راک برای حمل آلات موسیقی در سفر هوایی استفاده شدند، اما امروزه در پزشکی، سینما و تلویزیون و گردشگری نیز کاربرد دارند. در هنگام خریدن فلات کیس باید به نکاتی هم‌چون ساختار، جنس و مواد تشکیل دهنده آن دقت کنید تا از امنیت وسایل و تجهیزاتی که درون آن قرار می‌گیرد، مطمئن شوید.

بیشتر فلایت کیس‌‌ها از تخته سه لایه ساخته شده‌اند و با آلومینیوم و استیل به هم متصل می‌شوند. در انتخاب فلایت کیس باید توجه کنید که تخته سه لایه از ضخامت کافی برخوردار باشد؛ در غیر این صورت وسایل شما در معرض خطر خواهند بود. فلایت کیس‌ها هم‌چنین باید پوششی از جنس فایبرگلاس براق و یا ماده‌ای شبیه آن داشته باشند که روی تخته سه لایه را پوشانده است. به طور خلاصه، فلایت کیس‌ خوب، فلات کیسی است که بتواند ابزار و تجهیزات شما در برابر فشار، آسیب و ضربه تا حد امکان محافظت کند و دارای چفت و بست محکم و قابل اطمینانی باشد.

 • هاردکیس آلومینیومی
هاردکیس آلومینیومی

هاردکیس آلومینیومی

هاردکیس های آلومینیومی در تمامی بخش‌های صنعت و تجارت کاربرد دارد؛ از نمایش کالا‌ها برای فروش گرفته تا اهداف تبلیغاتی و حمل و نقل امن تجهیزات مختلف. .هاردکیس های آلومینیومی به لطف ظاهر جذاب و استحکام و در عین حال وزن سبکی که دارند، برای تمامی اهداف و کاربرد‌های ذکر شده مناسب هستند.

 • هاردکیس پلیمری
هاردکیس پلیمری

هاردکیس های پلیمری تا سی دقیقه ضد آب هستند.

 هاردکیس های پلیمری از جنس رزینهای پلیمری و برای کابرد‌های متنوع ساخته می‌شوند. مزیت این نوع از هاردکیس بهره‌مندی از استاندارد محیطی است. استاندارد محیطی به این معناست که وسایل و ابزارهایی که درون هارد کیس های پلیمری قرار می‌گیرند، در برابر نفوذ گرد و غبار ایمن خواهند بود. هم‌چنین هاردکیس‌های پلیمری در برابر نفوذ آب تا مدت زمانی حدود سی دقیقه و عمق یک و نیم متر مقاوم هستند. این نوع از هاردکیس، دارای مزایایی چون وزن مناسب و ظاهر زیبا است. به همین دلیل  نسبت به انواع دیگر هاردکیس گران‌تر است. محفظه‌های پلیمری در صورت آسیب دیدن معمولا قابل ترمیم نیستند.

سفارش کیف آلومینیومی

هاردکیس یا کیف های آلومینیومی انواع مختلفی از جمله کیف آلومینیومی ابزار، کیف آلومینیومی کلید و پریز، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۱۰CM، کیف آلومینیومی لیزر، کیف آلومینیومی پزشکی، کیف آلومینیومی امداد، کیف آلومینیومی دوربین، کیف آلومینیومی DJ، کیف آلومینیومی LED، کیف آلومینیومی تیروکمان، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۵CM، هاردکیس آلومینیومی، کیف سامسونت آلومینیومی و کیف آلومینیومی سفارشی دارند که می توانید در بخش نمونه پروژه های کیف آلومینیومی مشاهده نمایید. جهت مشاوره و سفارش با شماره‌های ۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶ (آقای کهوندی) یا ۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱ تماس حاصل فرمایید.

The post هاردکیس یا کیس آلومینیومی بهترین محفظه برای پیشگیری از ورود ضربه به اجسام حساس است appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>
تولید کیف پزشکی برای شرکت بین المللی مانیتورینگ جنین AMOLAB توسط گروه اطلس https://www.atlasalubox.com/708/%d8%a2%d9%84%d9%88%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85-%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%b3/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%a2%d9%84%d9%88%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85%db%8c-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d9%84%d8%a8 Tue, 11 Feb 2020 17:32:19 +0000 https://www.atlasalubox.ir/?p=708 شرکت دانش بنیان آمولب یکی از شرکت های فعالِ زیر مجموعه مرکز تحقیقات ملی کشور ایتالیا است که در شهرِ لِچه (Lecce) واقع شده است. تمرکز این شرکت در تولید محصولات پزشکی برای تشخیص های پزشکی، اندازه گیری های کمی و دقیق ومانیتورینگ غیرِمضرِ جنین در فرایند زایمان بانوان است.

The post تولید کیف پزشکی برای شرکت بین المللی مانیتورینگ جنین AMOLAB توسط گروه اطلس appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>
شرکت آمولب

شرکت دانش بنیان آمولب یکی از شرکت های فعالِ زیر مجموعه مرکز تحقیقات ملی کشور ایتالیا است که در شهرِ لِچه (Lecce) واقع شده است. تمرکز این شرکت در تولید محصولات پزشکی برای تشخیص های پزشکی، اندازه گیری های کمی و دقیق ومانیتورینگ غیرِمضرِ جنین در فرایند زایمان بانوان است.

شرکت پزشکی آمولب با تجهیزات دقیق پزشکی ریسک بارداری را برای زنان باردار و جنین کاهش می دهد تا فرایند زایمان درست انجام شود و احتمال یک زایمان طبیعی و سلامت را با پیشبینی دقیق پزشکی افزایش می دهد. تجربیات نشان داده است که دستگاه های شرکت آمولب به خوبی توسط متخصصات زنان و زایمان و ماماها مورد تایید و در تصمیم گیری های پزشکی به عنوان ملاک پزشکی قرار می گیرد.

حساسیت تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی با توجه با به کارگیری قطعات الکترونیکی دارای حساسیت بالایی در برابر ضربه، آب و رطوبت است، از همین رو از دغدغه‌های شرکت آمولب حمل و نقل صحیح آن تا بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی و جابجایی صحیح آن ها در فضای داخلی بیمارستان ها است.

آمولب و سفارش کیف آلومینیومی

آمولب با توجه به تحقیقات انجام شده و عدم امکان استفاده از کیف های معمول در بازار، به این نتیجه می رسد که کیف های لازم باید محکم و مستحکم باشند و متناسب با ابعاد تجهیزات پزشکی به شرکت دیگری سفارش دهد تا در جابجایی ها، قطعات الکترونیکی آسیب نبیند.

آمولب و گروه اطلس

آمولب درخواست خود را مبنی بر ساخت کیف پزشکی به گروه اطلس ارسال می نماید و گروه اطلس با دریافت ابعاد دقیق تجهیزات پزشکی آمولب، کیف آلومینیومی متناسب با تجهیزات پزشکی آمولب ساخته و طراحی داخلی آن را با ابعاد دقیق توسط لیزر برش می دهد و هویت بصری آمولب بر روی کیف آلومینیومی با ظاهری زیبا و براق حکاکی لیزری می شود.

گروه تولیدی اطلس از همکاری با شرکت بین المللی دانش بنیان آمولب و ساخت کیف پزشکی افتخار می کند.

سفارش کیف آلومینیومی

هاردکیس یا کیف های آلومینیومی انواع مختلفی از جمله کیف آلومینیومی ابزار، کیف آلومینیومی کلید و پریز، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۱۰CM، کیف آلومینیومی لیزر، کیف آلومینیومی پزشکی، کیف آلومینیومی امداد، کیف آلومینیومی دوربین، کیف آلومینیومی DJ، کیف آلومینیومی LED، کیف آلومینیومی تیروکمان، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۵CM، هاردکیس آلومینیومی، کیف سامسونت آلومینیومی و کیف آلومینیومی سفارشی دارند که می توانید در بخش نمونه پروژه های کیف آلومینیومی مشاهده نمایید. جهت مشاوره و سفارش با شماره‌های ۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶ (آقای کهوندی) یا ۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱ تماس حاصل فرمایید.

The post تولید کیف پزشکی برای شرکت بین المللی مانیتورینگ جنین AMOLAB توسط گروه اطلس appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>
هواپیمایی ایران ایر به گروه تولیدی اطلس، هاردکیس سفارش داد https://www.atlasalubox.com/569/%d8%a2%d9%84%d9%88%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85-%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%b3/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%a2%d9%84%d9%88%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c-%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af%da%a9%db%8c%d8%b3-%d9%87%d9%85%d8%a7 Sat, 08 Feb 2020 13:52:07 +0000 https://www.atlasalubox.ir/?p=569 هواپیمایی Iran Air که با نام های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هواپیمایی هما شناخته شده است در سال 1325 شمسی تاسیس شد. هواپیمایی هما اولین خدمات مسافرت هوایی را در مسیر تهران به شهر مشهد مقدس پس از جنگ جهانی دوم آغاز کرد.

The post هواپیمایی ایران ایر به گروه تولیدی اطلس، هاردکیس سفارش داد appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>
هواپیمایی Iran Air که با نام های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هواپیمایی هما شناخته شده است در سال ۱۳۲۵ شمسی تاسیس شد. هواپیمایی هما اولین خدمات مسافرت هوایی را در مسیر تهران به شهر مشهد مقدس پس از جنگ جهانی دوم آغاز کرد.

بخش امنیتی (security) هواپیمایی ایران ایر جهت جابجایی تجهیزات حساس خود به کیف احتیاج دارد و کیف های معمول در بازار پاسخگوی نیاز آن ها نیست، چرا که تجهیزات به ضربه، آب و رطوبت حساس است. بخش security ایران ایر به این نتیجه می رسد که باید کیف صنعتی سفارش دهد.

جعبه آلومینیومی یک کیف صنعتی جهت حمل و نقل است که از فلز آلومینیومی ساخته شده است. کیف صنعتی آلومینیومی نسبت به وزن مناسب از آلیاژ مرغوب و استحکام بالایی برخوردار است. جعبه آلومینیومی یا کیف آلومینیومی دارای چرخ و بند جهت جابجایی آسان است.

جعبه آلومینیومی و کیف آلومینیومی گروه تولیدی اطلس نسبت به سایر نمونه های داخلی و خارجی بازار، دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی است. کیف آلومینیومی اطلس نسبت به نمونه های خارجی مشابه با حفظ کیفیت قیمت پایین تری دارد.

کیف های موجود در بازار برای حمل و نقل کالاهای حساس و گرانبها نرم هستند و امکان آسیب رسانی به تجهیزات وجود دارد، از این رو استفاده از کیف صنعتی، جعبه آلومینیومی و کیف آلومینیومی با آلیاژ مرغوب توصیه می شود، تا در جابجایی ها از آسیبرسی به تجهیزات صنعتی، پزشکی، امنیتی یا… جلوگیری شود.

بخش امنیت هواپیمایی ایران ایر درخواست خود را مبنی بر سفارش کیف آلومینیومی صنعتی به گروه تولیدی اطلس اعلام می نماید و گروه اطلس با بررسی تجهیزات هواپیمایی هما متناسب با ابعاد لازم، طراحی داخلی کیف را انجام و سپس توسط لیزر برش می دهد.

گروه اطلس از همکاری با هواپیمایی با سابقه ایران ایر و استفاده از کیف صنعتی که با نام های کیف آلومینیومی، جعبه آلومینیومی یا هارد کیس شناخته می شود، افتخار می کند.

سفارش کیف آلومینیومی

هاردکیس یا کیف های آلومینیومی انواع مختلفی از جمله کیف آلومینیومی ابزار، کیف آلومینیومی کلید و پریز، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۱۰CM، کیف آلومینیومی لیزر، کیف آلومینیومی پزشکی، کیف آلومینیومی امداد، کیف آلومینیومی دوربین، کیف آلومینیومی DJ، کیف آلومینیومی LED، کیف آلومینیومی تیروکمان، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۵CM، هاردکیس آلومینیومی، کیف سامسونت آلومینیومی و کیف آلومینیومی سفارشی دارند که می توانید در بخش نمونه پروژه های کیف آلومینیومی مشاهده نمایید. جهت مشاوره و سفارش با شماره‌های ۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶ (آقای کهوندی) یا ۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱ تماس حاصل فرمایید.

The post هواپیمایی ایران ایر به گروه تولیدی اطلس، هاردکیس سفارش داد appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>
سامسونگ به گروه اطلس سفارش تولید کیف صنعتی برای تجهیزات بخش خدمات مشتریان سام سرویس را می دهد. https://www.atlasalubox.com/494/%d8%ac%d8%b9%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%84%d9%88%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85%db%8c/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%a2%d9%84%d9%88%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af Fri, 07 Feb 2020 09:16:25 +0000 https://www.atlasalubox.ir/?p=494 سامسونگ درخواست خود را مبنی بر سفارش کیف صنعتی به گروه تولیدی اطلس اعلام می نماید و گروه تولیدی اطلس از سال 1380 با نزدیک بر 30 سال تجربه و تخصص، کیف آلومینیومی که در بازار تحت عنوان جعبه آلومینیومی، صندوق آلومینیومی، کیف صنعتی و هاردکیس ها نیز شناخته شده است به سامسونگ معرفی می نماید.

The post سامسونگ به گروه اطلس سفارش تولید کیف صنعتی برای تجهیزات بخش خدمات مشتریان سام سرویس را می دهد. appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>
شرکت سامسونگ یک ابرشرکت چندملیتی در کره جنوبی است. این شرکت در زمینه‌های الکترونیک، صنایع سنگین، بیمه و ساخت و ساز فعالیت دارد. شرکت سامسونگ با موفقیت در بخش الکترونیک و پیشگام در صنایع الکترونیک در میان ۱۰ برند رتبه بندی شده دنیا قرار دارد.

در ایران شرکت سام سرویس از سال ۱۳۸۰ موفق به اخذ نمایندگی رسمی سامسونگ شده است و محصولات الکترونیکی اعم از محصولات صوتی و تصویری از جمله تلویزیون های هوشمند، تلفن های همراه هوشمند، لوازم خانگی و محصولات کامپیوتری را بر عهده دارد.

متخصص بخش خدمات مشتریان سامسونگ

شرکت سام سرویس علاوه بر فروش محصولات شرکت بین المللی سامسونگ، واردکننده قطعات الکترونیکی، تعمیر و خدمات پس از فروش معتبر در ایران است. خریداران لوازم خانگی مانند تلویزیون های هوشمند، دستگاه تصفیه هوا و کولرهای گازی خانگی، ماشین های اداری، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… پس از تهیه کالا نیاز به نصب در محل و تحویل کالا را دارند.

نصب تجهیزات به دلیل حساسیت لوازم الکترونیکی توسط شرکت سامسونگ انجام می شود و نمایندگی معتبر آن، سام سرویس، در ایران مسئولیت نصب در محل و تحویل محصولات را برعهده دارد. شرکت سامسونگ بدلیل حساسیت بالای قطعات، و تجهیزات در زمان حمل و نقل نیاز به کیف هایی مستحکم تر از کیف های معمول در بازار را دارد.

راهکار سامسونگ، کیف صنعتی فلزی

شرکت سامسونگ به این نتیجه رسیده است جهت مراقبت از تجهیزات حساس الکترونیکی باید کیف صنعتی سفارش دهد. کیف فلزی که از آلیاژ مرغوب ساخته شود. چرا که جعبه فلزی یا باکس فلزی به خوبی در حمل و نقل و جابجایی ها محافظ تجهیزات حساس الکترونیکی است.

سامسونگ و کیف آلومینیومی گروه اطلس

سامسونگ درخواست خود را مبنی بر سفارش کیف صنعتی به گروه تولیدی اطلس اعلام می نماید و گروه تولیدی اطلس از سال ۱۳۸۰ با نزدیک بر ۲۰ سال تجربه و تخصص، کیف آلومینیومی که در بازار تحت عنوان جعبه آلومینیومی، صندوق آلومینیومی، کیف صنعتی و هاردکیس ها نیز شناخته شده است به سامسونگ معرفی می نماید.

ثبات قطعات در کیف صنعتی آلومینیومی

تجهیزاتی که سامسونگ قصد دارد حمل و نقل نماید باید در کیف آلومینیومی ثابت fix شده باشد تا در جابجایی ها با تکان و یا سقوط کیف آسیبی نبیدند. گروه اطلس ابعاد دقیق تجهیزات سامسونگ را از این شرکت دریافت می نماید و با برش لیزری، طراحی داخلی کیف صنعتی آلومینیومی سامسونگ را انجام می دهد.

گروه اطلس افتخار داردشرکت بین المللی سامسونگ سال هاست تجهیزات حساس الکترونیکی را جهت نصب و تحویل به مشتری و خدمات پس از فروش توسط کیف آلومینیومی یا کیف صنعتی در شهرهای کشور حمل و نقل می نماید.

سفارش کیف آلومینیومی

هاردکیس یا کیف های آلومینیومی انواع مختلفی از جمله کیف آلومینیومی ابزار، کیف آلومینیومی کلید و پریز، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۱۰CM، کیف آلومینیومی لیزر، کیف آلومینیومی پزشکی، کیف آلومینیومی امداد، کیف آلومینیومی دوربین، کیف آلومینیومی DJ، کیف آلومینیومی LED، کیف آلومینیومی تیروکمان، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۵CM، هاردکیس آلومینیومی، کیف سامسونت آلومینیومی و کیف آلومینیومی سفارشی دارند که می توانید در بخش نمونه پروژه های کیف آلومینیومی مشاهده نمایید. جهت مشاوره و سفارش با شماره‌های ۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶ (آقای کهوندی) یا ۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱ تماس حاصل فرمایید.

The post سامسونگ به گروه اطلس سفارش تولید کیف صنعتی برای تجهیزات بخش خدمات مشتریان سام سرویس را می دهد. appeared first on اطلس | تولیدکننده کیف آلومینیومی و هاردکیس.

]]>