کیف آلومینیومی دی جی

کیف آلومینیومی برای تجهیزات متعلق به DJها نوع خاصی از کیف آلومینیومی (Aluminum carry case) است که به این افراد کمک می‌کند تجیهزاتشان را راحت‌تر جابجا کنند. وسایل مورد نیاز DJها  بسیار حساس هستند و باید با دقت نگهداری شوند. تجهیزات DJها الکتریکی است و باید به دور از رطوبت، غبار و… نگهداری شود. همچنین باید از آن‌ها در برابر ضربه نیز محافظت کرد.

شغل DJها به گونه‌ای است که فرد باید دائم وسایل کارش را به مجالس مختلف ببرد. ممکن است هنگام این جابجایی‌ها دستگاه‌ها با مایعات در تماس باشند یا ضربه فیزیکی به آن‌ها وارد شود. به همین دلیل بادی محفظه مستحکمی برای آن‌ها در نظر گرفت تا از آسیب‌های احتمالی پیشگیری شود. کیف آلومینیومی (Aluminum carry case) یکی از بهترین محافظ‌ها برای تجهیزات DJها است. با استفاده از کیف آلومینیومی می‌توانید وسایل خود را به راحتی بین نقاط مخلتف جابجا کنید.

مزیت استفاده از کیف آلومینیومی برای یک DJ

کیف آلومینیومی مزیت‌های بسیاری نسبت به دیگر محفظه‌ها دارند.

  • جنس کیف آلومینیومی یک مزیت بسیار مهم محسوب می‌شود. در مجموعه‌های معتبر از آلومینیوم مرغوب برای ساخت کیف آلومینیومی استفاده می‌شود. بنابراین کیف آلومینیومی (Aluminum carry case) دیرتر زنگ زده و از کار افتاده می‌شوند.
  • کیف‌های چرمی یا پلاستیکی زودتر ظاهر خود را از دست می‌دهند. همچنین ممکن است آب و رطوبت از میان کیف آلومینیومی عبور کند و باعث آسیب رسیدن به تجهیزات DJها شود.
  • سایر کیف‌ها به اندازه کیف آلومینیومی در برابر ضربات فیزیکی مقاوم نیستند.

همین دلایل سبب می‌شوند که بسیاری از DJهای حرفه‌ای برای نگهداری و حمل تجهیزات خود، از کیف آلومینیومی (Aluminum carry case) استفاده می‌کنند. جنس باکیفیت کیف آلومینیومی، ظاهر زیبا و عمر مفید طولانی از دیگر مزیت‌های انواع مختلف کیف آلومینومی است. البته ممکن است هزینه‌ای که بابت کیف آلومینیومی (Aluminum carry case) پرداخت می‌شود، نسبت به انواع دیگر کیف بیشتر باشد. اما بدیهی است که صرف هزینه برای محافظت از وسایل گران و باارزش DJها ارزشمند است.

5/5 - (43 امتیاز)