کیف آلومینیومی

چرا کیف ابزار؟

جعبه ابزار یا کیف ابزار وسیله ای جهت مراقبت و حمل و نقل ابزار آلات فنی است. ابزار آلاتی مانند پیچگوشتی، آچارفرانسه، میخ، پیچ، انبردست، آچاردوسر و… اگر بدون جایگاهی برای مراقبت از آن ها رها شوند، نه تنها ابزارآلات حساسی مانند اره مویی و پیچگوشتی ساعتی آسیب می بینند، و حتی می توانند به ما آسیب برسانند.

چگونه کیف ابزار باعث صرفه جویی در وقت می شود؟

یکی از محاسن استفاده از جعبه ابزار دسترسی آسان به مجموعه ابزارهای لازم در امور فنی است. زمانی که متخصص امور فنی به یکی از ابزارها احتیاج پیدا می کند، همزمان نیاز آن به سایر ابزارآلات وجود دارد. تکنسین برقی (Electrician) را فرض کنید که جهت نصب کلید و پریز به ساختمانی مراجعه می نماید، او در زمان نصب کلید و پریزها همزمان به سیم‌لخت‌کن(Wire stripper) نوارچسب و پیچگوشتی احتیاج دارد، اگر هریک از این وسایل آسان در دسترس تکنسین برقکار نباشد، او برای پیدا کردن هر کدام زمان خود را از دست می دهد، در نتیجه با استفاده از کیف ابزار یا جعبه ابزار حرفه ای می تواند همه وسایل خود را مرتب و منظم در دسترس داشته باشد.

blank

چگونه کیف ابزار باعث حفظ درآمد تکنسین می شود؟

شاید جالب باشد بدانید جعبه ابزار باعث افزایش و حفظ درآمد تکنسین می شود. کابینت سازی را تصور کنید که جهت نصب کابینت با او تماس گرفته می شود و از او خواسته می شود کابینت های ساختمان خورشید را نصب نماید. دو روز بعد مشتری دیگری با کابیت ساز تماس می گیرد و از او می خواهد هفته آینده کابینت های ساختمان ماه را ساخته و سپس برای نصب آن اقدام نماید. داستان را یک بار با وجود کیف ابزار و بار دیگر بدون وجود کیف ابزار بررسی خواهیم کرد. در حالت اول کابینت ساز بدون کیف ابزار وسایل خود را در کیسه ای ریخته و به ساختمان خورشید مراجعه می کند، بدلیل عدم وجود جعبه ابزار او مدام وسایل خود را در کیسه زیرورو می کند، مدت ها دنبال رولپلاک مورد نظرش می گردد، رولپلاک را پیدا می کند اما هنوز پیچ اندازه رولپلاک پیدا نشده است! در این بین با جابه جایی زیاد کیسه، وسایل آسیب می بینند و میخی به دستش فرو می رود. بالاخره کابینت ساز بعد از دو هفته تلاش به کار خود پایان می دهد،  در حالی که قرار بود هفته آینده ساختمان ماه را تکمیل نماید. اما قرارش کنسل شد و این کار را به همکار خود واگذار کرد. در حالت دوم تصور کنید تیم کابینت ساز همراه با کیف ابزار یا جعبه ابزار وارد ساختمان می شوند، آن ها در زمان نیاز به کوچکترین قطعات، آن را در کیف ابزار خود آماده در دسترس دارند، پروژه آن ها سریع تر به پایان می رسد و درگیر وسایل خود نیستند، در نتیجه پروژه ساختمان خورشید سر وقت به پایان می رسد و پروژه ساختمان ماه آغاز خواهد شد.

طراحی بیرونی کیف ابزار

در بازار جعبه ابزارهای مختلفی وجود دارد، برخی از آن ها طراحی مناسبی نداشته و لبه های آن برنده و تیز هستند که منجر به آسیبرسی به خود، لباس ها و یا همکاران است. برخی جعبه ابزارها دارای رنگ و ظاهر مناسبی نیستند و با توجه به خشن بودن محیط کار، جعبه ابزار زیبا می تواند از آلودگی های بصری کاهش دهد.

blank

طراحی داخلی کیف ابزار

جعبه ابزارهای موجود معمولا به شکل آماده ارائه می شوند و بر روی آن ها طراحی اختصاصی(customize) متناسب با ابعاد قطعات نشده است. این مورد می تواند منجر به جابجایی بیش از حد و آسیب به قطعات شود. طراحی داخلی مناسب کیف منجر به سهولت در دسترسی ابزارها است.

blank

 سفارشی سازی کیف آلومینیومی توسط گروه تولیدی اطلس

 1. سفارشی‌سازی براساس نیاز و سلیقه مشتری
 2. سفارشی‌سازی براساس ابعاد دلخواه
 3. انتخاب رنگ بدنه
 4. طراحی داخلی کیس توسط کامپیوتر و برش لیزری با استفاده از ابر، فوم و پلی‌اتیلن متناسب با شکل و ابعاد قطعات و تجهیزات مورد نیاز
 5. حکاکی لیزری هویت بصری برند (عنوان، متن و لوگو) بر روی کیف های صنعتی آلومینیومی، جعبه های آلومینیومی و هارد کیس
 6. طراحی پانل‌های گوناگون بر روی کیس
 7. محفظه بندی داخلی کیس
 8. امکان نصب چرخ جهت جابجایی آسان
 9. امنیت بالا با لولای مستحکم و امکان نصب انواع قفل
 10. امکان نصب بند مخصوص جهت سهولت در حمل و نقل

برخی ویژگی محصولات و خدمات گروه اطلس

 1. مقاوت در برابر آب و رطوبت
 2. مقاوم در برابر مواد شیمیایی
 3. ضد ضربه
 4. استحکام و سرسختی بالا
 5. مناسب جهت حمل و نقل طولانی مدت
 6. مناسب برای حمل و نقل های طولانی
 7. مقاوم در برابر حرارت
 8. طراحی مناسب با محیط های صنعتی، پزشکی و…