کیف آلومینیومی پنل LED

کیف آلومینیومی حمل پنل LED یکی از بهترین وسیله‌ها برای جابجایی تمامی تجهیزات نورپردازی و تلویزیون های شهری است. این تجهیزات جزو حساس‌ترین وسایلی هستند که نیاز به جابجایی‌های متعدد دارند. به همین دلیل کیف های آلومینیومی باید در بسته بندی مستحکمی قرار بگیرند تا آسیب نبینند. از این رو معمولا کیف آلومینیومی (Aluminum carry case) برای بسته بندی این وسایل انتخاب می‌شود.

انواع مختلف کیف آلومینیومی برای کاربردهای متعددی در بازار وجود دارد. کیف های آلومینیومی از مقاومت بسیار زیادی برخوردارند و به همین دلیل خرید آن‌ها با استقبال رو به رو شده است. رفته رفته طراحی انواع کیف آلومینیومی نسبت به کاربرد آن‌ها تغییر کرد. کیف های آلومینیومی پارتیشن بندی شدند تا وسایل درون آن‌ها حرکت نکنند و حین جابجایی با یکدیگر برخوردی نداشته باشند.

ویژگی‌های کیف آلومینیومی حمل پنل LED

کیف آلومینیومی حمل پنل LED باید ویژگی‌های مختلفی داشته باشد که در ادامه آن‌ها را بیان کرده‌ایم.

  • کیف آلومینیومی حمل پنل LED قسمت بندی شده و دارای جایگاه مشخص برای وسایل نورپردازی مختلف است. شما می‌توانید این وسایل را در خود جعبه به مشتریان نشان دهید.
  • پنل LED وزن نسبتا زیادی دارد و به همین دلیل حمل آن ساده نیست. برای حل این مشکل کیف آلومینیومی حمل پنل‌ ال‌ای‌دی (LED Aluminum carry case) به صورت چمدانی طراحی می‌شوند و دارای چرخ و دسته هستند. شما می‌توانید به راحتی این کیف را روی زمین بکشید.
  • ایمنی کیف آلومینیومی بسیار زیاد است و دارای قفل محکم و غیر قابل دسترسی برای افراد سودجو هستند.
  • بدنه محکم و مقاوم در برابر ضربه‌ای دارد. بدنه کیف آلومینومی همچنین تا حد زیادی ضد خش است.
  • دارای دستگیره‌های مجزا برای بلند کردن و کشیدن کیف آلومینیومی است.
  • طول عمر زیاد کیف آلومینیومی (Aluminum carry case)

کیف های آلومینیومی فضای زیادی اشغال نمی‌کنند. اگر شغل شما اجاره یا فروش تجهیزات نورپردازی است، می‌توانید با قرار دادن محصولات خود داخل کیف آلومینیومی حمل پنل LED، آن‌ها را روی هم بچینید. با این کار تنها به یک انبار کوچک نیاز خواهید داشت.

با توجه به مزایای بسیار زیاد کیف آلومینیومی (Aluminum carry case) می‌توان دریافت که بهترین انتخاب برای بسته بندی پنل LED است.

4.9/5 - (33 امتیاز)