سفارش سامسونگ به گروه تولیدی اطلس برای تولید کیف آلومینیومی بخش مشتریان

سامسونگ به گروه اطلس سفارش تولید کیف صنعتی برای تجهیزات بخش خدمات مشتریان سام سرویس را می دهد.

شرکت سامسونگ یک ابرشرکت چندملیتی در کره جنوبی است. این شرکت در زمینه‌های الکترونیک، صنایع سنگین، بیمه و ساخت و ساز فعالیت دارد. شرکت سامسونگ با موفقیت در بخش الکترونیک و پیشگام در صنایع الکترونیک در میان ۱۰ برند رتبه بندی شده دنیا قرار دارد.

در ایران شرکت سام سرویس از سال ۱۳۸۰ موفق به اخذ نمایندگی رسمی سامسونگ شده است و محصولات الکترونیکی اعم از محصولات صوتی و تصویری از جمله تلویزیون های هوشمند، تلفن های همراه هوشمند، لوازم خانگی و محصولات کامپیوتری را بر عهده دارد.

متخصص بخش خدمات مشتریان سامسونگ

شرکت سام سرویس علاوه بر فروش محصولات شرکت بین المللی سامسونگ، واردکننده قطعات الکترونیکی، تعمیر و خدمات پس از فروش معتبر در ایران است. خریداران لوازم خانگی مانند تلویزیون های هوشمند، دستگاه تصفیه هوا و کولرهای گازی خانگی، ماشین های اداری، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… پس از تهیه کالا نیاز به نصب در محل و تحویل کالا را دارند.

نصب تجهیزات به دلیل حساسیت لوازم الکترونیکی توسط شرکت سامسونگ انجام می شود و نمایندگی معتبر آن، سام سرویس، در ایران مسئولیت نصب در محل و تحویل محصولات را برعهده دارد. شرکت سامسونگ بدلیل حساسیت بالای قطعات، و تجهیزات در زمان حمل و نقل نیاز به کیف هایی مستحکم تر از کیف های معمول در بازار را دارد.

راهکار سامسونگ، کیف صنعتی فلزی

شرکت سامسونگ به این نتیجه رسیده است جهت مراقبت از تجهیزات حساس الکترونیکی باید کیف صنعتی سفارش دهد. کیف فلزی که از آلیاژ مرغوب ساخته شود. چرا که جعبه فلزی یا باکس فلزی به خوبی در حمل و نقل و جابجایی ها محافظ تجهیزات حساس الکترونیکی است.

سامسونگ و کیف آلومینیومی گروه اطلس

سامسونگ درخواست خود را مبنی بر سفارش کیف صنعتی به گروه تولیدی اطلس اعلام می نماید و گروه تولیدی اطلس از سال ۱۳۸۰ با نزدیک بر ۲۰ سال تجربه و تخصص، کیف آلومینیومی که در بازار تحت عنوان جعبه آلومینیومی، صندوق آلومینیومی، کیف صنعتی و هاردکیس ها نیز شناخته شده است به سامسونگ معرفی می نماید.

ثبات قطعات در کیف صنعتی آلومینیومی

تجهیزاتی که سامسونگ قصد دارد حمل و نقل نماید باید در کیف آلومینیومی ثابت fix شده باشد تا در جابجایی ها با تکان و یا سقوط کیف آسیبی نبیدند. گروه اطلس ابعاد دقیق تجهیزات سامسونگ را از این شرکت دریافت می نماید و با برش لیزری، طراحی داخلی کیف صنعتی آلومینیومی سامسونگ را انجام می دهد.

گروه اطلس افتخار داردشرکت بین المللی سامسونگ سال هاست تجهیزات حساس الکترونیکی را جهت نصب و تحویل به مشتری و خدمات پس از فروش توسط کیف آلومینیومی یا کیف صنعتی در شهرهای کشور حمل و نقل می نماید.

سفارش کیف آلومینیومی

هاردکیس یا کیف های آلومینیومی انواع مختلفی از جمله کیف آلومینیومی ابزار، کیف آلومینیومی کلید و پریز، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۱۰CM، کیف آلومینیومی لیزر، کیف آلومینیومی پزشکی، کیف آلومینیومی امداد، کیف آلومینیومی دوربین، کیف آلومینیومی DJ، کیف آلومینیومی LED، کیف آلومینیومی تیروکمان، کیف آلومینیومی ابزار دقیق ۵CM، هاردکیس آلومینیومی، کیف سامسونت آلومینیومی و کیف آلومینیومی سفارشی دارند که می توانید در بخش نمونه پروژه های کیف آلومینیومی مشاهده نمایید. جهت مشاوره و سفارش با شماره‌های ۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶ (آقای کهوندی) یا ۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱ تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشتریان گروه تولیدی اطلس

۰۲۱۳۳۹۱۳۵۶۱
۰۹۱۲۲۳۹۸۸۵۶
Sales@AtlasAluBox.com
نمایش گفتگو
مشاور فروش